multistore.pl/baseny-stelazowe,c38.html

Jak otrzymać swój rozmiar stanika?

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki masz rozmiar stanika, zmierz sobie najpierw obwód klatki piersiowej pod biustem, a potem w najszerszym miejscu, na wysokości brodawek. Jak. pokazuje rysunek. Do mierzenia najlepiej używać centymetra krawieckiego. w najszerszym miejscu, na wysokości brodawek, jak widać na drugiej części ilustracji numer 13. Porównaj teraz uzyskany wymiar z rozmiarem stanika pod biustem, który uzyskałaś poprzednio.

Jeśli obwód pod biustem jest większy od obwodu w najszerszym miejscu, oznacza to, że powinnaś kupić stanik z bardzo małą miseczką lub stanik próbny. Jeśli oba te rozmiary są takie same, postępujesz podobnie.

Jeśli obwód w najszerszym miejscu jest większy od obwodu pod biustem o trzy centymetry, masz rozmiar miseczki A, jeśli o pięć centymetrów – rozmiar B, jeśli o siedem centymetrów – rozmiar C, jeśli jest większy o dziesięć centymetrów – rozmiar D, jeśli o trzynaście centymetrów – rozmiar E. Jeśli zaś obwód w najszer- szym miejscu jest szerszy od obwodu pod biustem o piętnaście centymetrów lub więcej, powinnaś kupować sobie biustonosz w specjalnym sklepie z odzieżą o większych rozmiarach.

Aby kupić naprawdę idealnie dopasowany i wygodny, najlepiej go przymierzyć (patrz rys. 13). Na pewno słyszałaś o usztywniaczach czy biustonoszach z wszytymi poduszeczkami. Poduszeczki zrobione są z bawełny lub gumowej pianki i umiejscowione wewnątrz miseczki. Kiedy nosisz taki stanik, twój biust wydaje się większy. Usztywniacze to wkładki o kształcie symulującym pierś. Noszone wewnątrz miseczki stanika powodują ten sam efekt – piersi wydają się większe, niż są.

Leave a Reply